TE ROG CITESTE CU ATENTIE IN INTREGIME:

ACEST SITE ESTE PREZENTAT DOAR IN SCOP INFORMATIV SI NU INTENTIONEAZA SA OFERE SFATURI SPECIFIC COMERCIALE, FINANCIARE SAU LEGALE. INFORMATIILE PREZENTATE IN ACEST SITE SI PRODUSELE OFERITE IN CADRUL LUI, REPREZINTA OPINIA PERSONALA A AUTORULUI SI/SAU A CONSULTANTILOR LUI.

TOT CONTINUTUL, PRODUSELE SI SERVICIILE NU SUNT SI NU TREBUIESC A FI CONSIDERATE SFATURI LEGALE SAU PROFESIONALE. LE FOLOSESTI PE PROPRIE RASPUNDERE.

FOLOSIND ACEST SITE ESTI DE ACORD SI ACCEPTI ACESTI TERMENI, CONDITII SI NOTIFICARI

ACT DE RENUNTARE DE SUB ORICE FORMA DE RASPUNDERE, OBLIGATII, PRETENTII SI RESPONSABILITATI):

AFIRMATIILE FACUTE SI CONCEPTELE EXPRIMATE PE ACEST SITE SUNT DOAR OPINII PERSONALE. AUTORUL NU PROMITE NIMIC ALTCEVA. ESTI RESPONSABIL PENTRU PROPRIUL COMPORTAMENT SI FOLOSINTA A INFORMATIILOR DE PE ACEST SITE.

NIMIC DE PE PREZENTUL SITE NU ESTE PENTRU A FI CONSIDERAT SFAT PERSONAL SAU LEGAL.

NU EXISTA NICIO GARANTIE REFERITOARE LA VENITURILE (CASTIGURILE FINANCIARE) PE CARE LE POTI DOBANDI.

ACEST SITE ESTE OFERIT “IN FORMA IN CARE ESTE” FARA NICIO GARANTIE DE VREUN FEL (EXPRIMATA FIE EXPLICIT FIE IMPLICIT) SI TU SINGUR ITI ASUMI ORICE SI TOATE RISCURILE ASOCIATE FOLOSIRII ACESTUIA.

REZULTATELE PREZENTATE NU SUNT TIPICE, SI VENITUL SAU REZULTATELE TALE, POT VARIA DAR EXISTA SI RISCUL SA NU-TI ADUCA VREUN VENIT.

PRIN FOLOSIREA ACESTUI SITE ELIBEREZI DE SUB ORICE FEL DE CERERE CARE POATE APARE DATORITA FOLOSIRII LUI IMPOTRIVA AUTORULUI SI PASTREZI NEVATAMAT AUTORUL ACESTUI PRODUS SI ORICARE DINTRE CONSULTANTII, REPREZENTANTII LEGALI DESEMNATI DE ACESTA.

ELIBEREAREA DE SUB ORICE FEL DE OBLIGATII CUPRINDE IN MOD EXPLICIT DAR NU SE LIMITEAZA, DE ORICE FEL DE CERERE CARE POATE REIESI DIN FOLOSIREA ACESTUI SITE SI PRODUSELE PREZENTATE PE SITE SAU ORICE ALTA INFORMATIE PE CARE AI PRIMIT-O PRIN SERVICIUL POSTAL AL STATULUI SAU PRIVAT, TELEFON, EMAIL, FAX SAU ORICE ALTA FORMA DE COMUNICARE.

ACEASTA INCLUDE DAR NU ESTE LIMITATA DE RESPONSABILITATEA PENTRU CONCORDANTA SI CORECTITUDINEA ORICAREI LEGI APLICABILE LOCAL.

AUTORUL, CONSILIERII SAU REPREZENTANTII LEGALI NU VOR FI CONSIDERATI RESPONSABILI IN NICIUN FEL (INCLUZAND DAR NEFIIND LIMITAT LA, NEGLIJENTA) PENTRU ORICE PAGUBA DIRECTA, SPECIALA SAU REZULTATA FIE DIN FOLOSIREA ACESTUI SITE SI PRODUSELOR SI/SAU SERVICIILOR PREZENTATE AICI SAU DIN INABILITATEA TA PERSONALA DE A LE FOLOSI CHIAR SI IN ORICE CIRCUMSTANTA IN CARE AUTORUL SAU ORICARE DINTRE REPREZENTANTII LEGALI AU SFATUIT IN LEGATURA CU DAUNE, OBLIGATIUNI SAU VATAMARI POTENTIALE.

UNELE LEGI APLICATE POT SA NU PERMITA TOATE LIMITARILE OBLIGATIUNILOR DESCRISE IN PREZENTUL CONTRACT SI DREPT URMARE A LIMITARILOR ACESTOR SITUATII SPECIALE ESTI DE ACORD SA NU FACI RESPONSABIL AUTORUL IN NICIO CIRCUMSTANTA, INCLUZAND DAR NEFIIND LIMITAT LA PIERDERI, PAGUBE, REZULTATE ALE ACTIUNILOR, SI/SAU NEGLIJENTEI.

INTELEGI FAPTUL CA AUTORUL ARE O INTELEGERE DE AFILIAT SI/SAU ALTA CONEXIUNE MATERIALA CU PRODUCATORII DE BUNURI SI SERVICII MENTIONATI PE ACEST SITE SI CA POATE FI COMPENSAT CAND CUMPERI DE LA ACESTI PRODUCATORI.