Activarea energiei
sexuale creatoare

S-a scris mult despre energia sexuala. Chiar si eu am scris doar cateva idei despre aceasta minunata energie in cartea mea „Bai, asta e patrerea mea / Curajul de a fi tu insuti ” – Comandă cartea aici!
Energia sexuala este energia vitala, energia cu care interactionam in aceasta viata cu mediul in care traim. Este important sa intelegem ca aceasta energie este suflare de viata, este conexiunea noastra cu Divinitatea, cu Sursa, spune-i cum vrei tu. Este energia cu care CREEM, MANIFESTAM aici si acum.
Orice blocaj in a ne realiza ceea ce ne dorim in aceasta Viata ne arata ca nu avem controlul asupra energiei noastre creatoare.
Poti invata sa lucrezi cu aceasta energie.
Blocajele la nivelul acvestei energii vin mai ales din educatia primita, din rusinea care ne este transmisa de mii si mii de generatii ca e rusinos sa vorbesti despre sex. 
Pe scara constiintei puse la punct de Dr. Davis Hawkins, rusinea ne calibreaza fiinta la 20. Deci vibratia fiintei noastre este foarte joasa, deci cum ai putea crea din acest spatiu?
Odata cu rusinea vine si vinovatia. Vinovatia ca iti place sa fii in comuniune cu iubitul tau, vinovatia ca tu esti bucuros si altii nu, vinovatia ca tu ai o viata prospera si altii traiesc in saracie.
Insa totul este o ALEGERE.
Si totul este un nivel de constiinta.
Ce alegi tu sa fii sa faci AZI?
Ce alegi tu sa creezi/ sa manifesti AZI?
 
Pe aceeasi scala a lui Hawkins, vedem ca un prag important in evolutia omului esta sa ai CuRAJ. Asa ca hai cu RAJ ( Jacota Ramona Alina ) sa capeti CURAJ.
Cand ai CuRAJ , iti asumi VIATA ta si atunci esti dispus sa primesti SCHIMBAREA.
 
Pentru asta ai nevoie de un timp pentru tine, cu tine, sa te cunosti, sa vindeci acele emotii blocate in fiinta ta. Poti alege sa parcurgi acest proces singur/a sa impreuna cu mine si alte persoane care, ca si tine sunt cautatori insetati si care au trecut prin acest proces.
Sunt incantata sa iti prezint un mod concret prin care sa creezi si sa traiesti VIATA pe care ti-o  doresti.

Da! Cum ar fi sa ….?
Sa…. Orice 🙂 Da , chiar Orice iti doresti. Pentru ca poti pentru ca e permis, doar sa iti permiti.

Te invit sa iti faci un cadou senzational de sesiuni de activare a energiei sexuale orgasmatice.
Da, stiu s-au scris multe insa ce simti tu acum cand citesti acest mesaj?
Intreaba-ti corpul si fii sincer : e contributie pentru mine sa aleg aceste sesiuni?

Pe aceasta cale iti comunic si ca poti beneficia de un program de 12 sesiuni de activare a energiei sexuale orgasmatice cand alegi sa le accesezi.

Oferta lunii decembrie

In mod normal o sesiune costa 250 euro. Ofer in perioada lunii decembrie sesiuni la pretul de 200 euro si poti sa achiti acum 12 sesiuni la pretul redus pentru a te bucura tot anul 2020 de aceasta energie.

Cum se desfasoara?

Se sta intins pe masa de masaj si se activeaza anumite puncte numite puncte reactive aflate de-e lungul meridianelor energetice.
Primele 3 sesiuni sunt mai lungi , undeva la 2 h- 2 h si jumatate, apoi celelate sunt ceva mai scurte – 1h-1h si jumatate. Primele 3 sesiuni se fac in 3 zile consecutive, iar restul se fac una pe luna. Le poti repeta ori de cate ori doresti.

Practic prin activarea acestor puncte, se elibereaza emotii, energii blocate care nu te lasa sa fii liber si sa te bucuri in mod continuu de o Viata Autentica. Prin activarea energiei sexuale orgasmatice practic tu ai acces la seva Vietii. Astfel iti vei crea Viata pe care ti-o doresti.O Viata in Bucurie, Prosperitate, Spor, Bani, Prietenie, Pace, Abundenta, Bogatie, Armonie.

Te astept cu drag si Bucurie.
Pentru detalii si programari 0773707962
Ramona Alina Jacotă

Dacă nu faci ce vrei, de ce mai zici că-i Viața ta?
7 METODE PRACTICE DE RECUPERARE A PUTERII PERSONALE
Aboneaza-te si primesti pe mail acces la materialul gratuit
7 METODE PRACTICE DE RECUPERARE A PUTERII PERSONALE.
Nu voi distribui niciodata catre o terta parte datele tale.
FĂ ZILNIC CEVA PENTRU TINE
Află ceea ce PIERZI dacă nu ai grijă de tine
Abonează-te și primești pe mail acces la materialul gratuit
"FĂ ZILNIC CEVA PENTRU TINE"
Numele tău
Adresa de e-mail
Nu voi distribui niciodata catre o terta parte datele tale.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Ii8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL3NCV1BDdmR2OEJrP2F1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
ENJOY AURORA BOREALIS