Access Consciousness Bars®

Ce pot eu FI sau ce pot eu FACE diferit AZI pentru a schimba toate realitatile imediat?

Right and wrong, good and bad, POC and POD, all 9, shorts, boys and beyonds®

Ce CONTRIBUTIE sunt dispus/a sa fiu?

Dragii mei,

Pentru mine luna septembrie 2018 a venit cu un dar exceptional si anume certficarea ca si practician Access Consciousness Bars®

Access reprezinta o serie de instrumente si procese menite sa faciliteze mai multa constienta pentru toti. Constiinta include tot, fara nici un fel de judecata. Ea este disponibilitatea si capacitatea de a fi constient in totalitate , complet prezent in toate ariile din viata ta.

Dupa 2013 care a insemnat pentru mine un salt in evolutia personala, prin accesarea cursurilor Dr. Eric Pearl si certificarea ca si Practician Cerificat de Vindecare Reconectiva® si Reconectare®, iata ca azi am rezonat cu aceasta metoda pe care o impartasesc cu voi cu drag.

Pentru mine este esentiala autocunoasterea si impartasirea cu cei de langa mine. Simt o mare Bucurie sa pot aduce valoare celor din jur intrucat am inteles ca ori de cate ori oferi celorlalti, tie iti oferi. Fie sa fim cat mai multi cei care participam activ si Constient la procesul de ascensionare al planetei.

Pentru cei care veti fi chemati sa experimentati sedinte Bars o sa vedeti ca este o metoda energetica profunda, acesta fiind si  motivul pentru care m-am simtit atrasa de ea.

Pretul unei sedinte este de 250 lei si dureaza 60-90 de minute. Se recomanda intre 6-10 sesiuni, insa la fel de bine poti alege sa primesti sesiuni de Bars ori de cate ori iti doresti.

Va astept cu mare drag!

Ramona Alina Jacotă

Acceseaza aici pagina de inscriere pentru clasele Access Consciousness Bars ale anului 2020 cu Ramona Alina Jacotă.

Uită de dorinţa de schimbare a celor din jur. Aceştia sunt doar oglindiri ale noastreNevoia de schimbare se află în tine.

În Bars se utilizează 32 de puncte pe cap care, atunci când sunt atinse uşor, încep să elibereze limitările legate de diferite aspecte ale vieţii tale. Se numesc Bars deoarece sunt nişte bare de energie care trec prin capul tău. Există bare legate de Conştientizare, Control, Corp, Vindecare, Sexualitate, Bani, Îmbătrânire, Creativitate, Pace, Recunoştinţa etc. Cu ajutorul Bars, undele electromagnetice se disipă, motiv pentru care după fiecare sesiune Bars, oamenii experimentează o stare de relaxare profundă şi eliberare.

Scopul unei ședințe de Bars este acela de a goli aceste puncte invitând oamenii să primească, să se înteleagă mai bine pe ei înșiși și ceea ce ne înconjoară.

Prin Bars noi ne curăţăm de toate convingerile/ tiparele/ punctele de vedere şi toate informaţiile luate din exterior sau ni le-am creat singuri cu care ne-am identificat şi le-am stocat în noi şi care de fapt ne blochează să creăm ceea ce ne dorim în viaţă. Cu cât curăţăm mai mult, obţinem mai multă claritate, linişte şi bucurie în viaţă şi astfel nu o mai transferăm nici la partenerii noştri de viaţă şi învăţăm că totul depinde de noi şi noi suntem singurii care ne limităm singuri.

Sedintele de Bars te ajuta sa devii prezent in viata ta, sa fii constient de tine si sa faci alegeri dintr-un sptiu al Bucuriei, Usurintei si Gloriei.

Universul este pregatit sa iti arate cat esti de maret. Tu ce alegi?

Dacă nu faci ce vrei, de ce mai zici că-i Viața ta?
7 METODE PRACTICE DE RECUPERARE A PUTERII PERSONALE
Aboneaza-te si primesti pe mail acces la materialul gratuit
7 METODE PRACTICE DE RECUPERARE A PUTERII PERSONALE.
Nu voi distribui niciodata catre o terta parte datele tale.
FĂ ZILNIC CEVA PENTRU TINE
Află ceea ce PIERZI dacă nu ai grijă de tine
Abonează-te și primești pe mail acces la materialul gratuit
"FĂ ZILNIC CEVA PENTRU TINE"
Numele tău
Adresa de e-mail
Nu voi distribui niciodata catre o terta parte datele tale.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Ii8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL3NCV1BDdmR2OEJrP2F1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
ENJOY AURORA BOREALIS